Sklep PERAK – centrum farb i odzieży BHP w Pszczynie

Potrzebujesz wysokiej jakości farb do swojego projektu malarskiego? A może szukasz profesjonalnej odzieży BHP, która zapewni Ci bezpieczeństwo w miejscu pracy? Sklep PERAK w Pszczynie to idealne miejsce dla Ciebie!

Oferujemy szeroki wybór farb, które sprostają nawet najbardziej wymagającym potrzebom. Bez względu na to, czy malujesz ściany, meble czy elementy metalowe, znajdziesz u nas farby w różnorodnych kolorach i o różnych właściwościach. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem, abyś dokonał najlepszego wyboru.

Ponadto, w naszym sklepie znajdziesz również kompleksową ofertę odzieży BHP. Bezpieczeństwo na miejscu pracy jest niezwykle ważne, dlatego proponujemy odzież ochronną, rękawice, obuwie ochronne i wiele innych akcesoriów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do naszego sklepu PERAK, mieszczącego się przy ulicy Bielskiej 4a w Pszczynie. Nasz personel chętnie udzieli Ci fachowej porady i pomoże w znalezieniu idealnych produktów. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 539 916 250 i zacznij dbać o jakość swoich projektów oraz bezpieczeństwo w pracy już dziś!

Pszczyna, ul. Bielska 4a
Tel. 539 916 250
www.perak.pl
fb/perak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *