Tlenoterapia hiperbaryczna w kontekście onkologii!

W gabinecie Tlenowa Odnowa – Gabinet Tlenoterapii , stawiamy na edukację i dzielenie się informacjami na temat zastosowania tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w przypadku osób chorujących na nowotwory, po zakończonym leczeniu onkologicznym oraz dla tych, którzy pokonali chorobę i chcą rozpocząć nowe życie.

Leczenie chemio- i radioterapią pozostawia organizm pacjenta osłabiony z dwóch powodów – samej choroby oraz agresywnego leczenia. Te terapie skupiają się na likwidacji komórek nowotworowych, ale niestety niszczą również zdrowe komórki, co prowadzi do osłabienia, wyniszczenia i ogólnego wycieńczenia organizmu.

Badania wykazują, że tlenoterapia hiperbaryczna ma pozytywny wpływ na regenerację, usprawnienie i wzmocnienie organizmu po leczeniu onkologicznym. Wiele chorych na raka cierpi na niedotlenienie tkanek w obszarze poddanym terapii onkologicznej, co ma poważne konsekwencje dla ich zdrowia.

Tlenoterapia w podwyższonym ciśnieniu pozwala na intensywne dotlenienie na poziomie komórkowym, stymulację tworzenia nowych naczyń włosowatych, a także umożliwia szybsze odnowienie uszkodzeń. Powołując się na badania noblisty Otto Heinricha Warburga, tlenoterapia może stanowić skuteczny sposób na przeciwdziałanie powstawaniu nowotworów.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 608 660 109, aby dowiedzieć się więcej o tlenoterapii hiperbarycznej oraz innych naturalnych metodach wspomagających zdrowie i witalność. Tlenowa Odnowa – Gabinet Tlenoterapii znajduje się pod adresem ul. Budowlanych 166 w Tychach.

Serdecznie zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *