Torty na specjalne okazje

Któż nie skusiłby się na smakowite słodycze z cukierni i piekarni? Torty weselne i torty okolicznościowe kuszą mnogością smaków i kolorów. Cieszą oczy i podniebienia. Urodziny, imieniny bądź inne okazje w ciągu roku… jak wiele razy jesteśmy proszeni do świętowania tych szczególnych dni, tyle razy zdarza nam się pochłonąć pyszne łakocie.

Sporo osób dziękuje temu, co wynalazł świętowanie tylu świąt w trakcie roku, bo przynajmniej mamy okazję rozsmakowania się w słodyczach bezpośrednio od mistrzów tworzenia niesamowicie wyśmienitych rarytasów. Torty okolicznościowe i inne wypieki umożliwiają nam na niemalże poczucie rozkosznego szczęścia, autentycznej euforii smaków.

I zwłaszcza – sposobności podwyższenia hormonów szczęścia. To przecież za sprawą zawartej w większości słodyczy czekoladzie stajemy się szczęśliwsi, uśmiechnięci i nabieramy energii na dalszą robotę lub fragment dnia. Warto więc przekąsić jakiś czekoladowy przysmak w trakcie pracy czy nauki by dodać sobie troszkę energii. Z upływem lat wygląd tego typu ciast się istotnie odmienił.

Obecnie mamy szansę spróbowania tortów w różnych rozmiarach, kolorach i głównie – kształtach, co jeszcze bardziej zwiększa zaznania smakowe i wizualne jedzonych słodyczy. Udane przyjęcie ślubne to coś, o czym myśli każda para planująca ślub. Jest wiele liczących się elementów, jakie składają się na powodzenie wesela. Ale niezwykle istotnym elementem gastronomiczno-dekoracyjnym jest jeszcze tort weselny.

Smakowite torty weselne kupimy w cukierniach z wyższej półki – i tu nie ma sensu odmawiać sobie, bo ślub i wesele ma się jedynie raz w życiu. Śliczny tort weselny ucieszy gości ślubnych swoim widokiem, a jego wniesienie na salę balową doda czaru całej uroczystości. Częstokroć takie torty są piętrowe i praktycznie wiecznie tradycyjnie są białe i obficie ozdobione. Idealnym dodatkiem są figurki pary młodej ulokowane na samym szczycie tortu. Częstokroć tort jest wyposażony w efekty świetlne, na przykład zimne ognie albo zwyczajne świeczki. Zadbajcie Państwo o to, by Wasze wesele było niezapomniane zarówno dla Was, jak i dla waszych krewnych – i kiedy będziecie zamawiać tort weselny, wybierzcie profesjonalną firmę cukierniczą, najlepiej z długą tradycją.

Ciachomania
Tychy ul. Nad Jeziorem 96
Tel. 798 060 606
http://www.ciachomania.pl/
fb/CiachomaniaTychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *