Zakład Pogrzebowy „ARKA” Tychy

Firma „KASPERCZYK” z tradycjami rodzinnymi świadczy od 1991 roku profesjonalne i kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. W Tychach mieścimy się przy ul. Kard. Wyszyńskiego 20 jako Tyski Zakład Pogrzebowy „ARKA” od 2002 roku.

Wyróżnia nas pięć domów pogrzebowych dostępnych całodobowo, zlokalizowanych w województwie śląskim. W każdym z naszych oddziałów oprócz profesjonalnej i kompleksowej pomocy w organizacji pogrzebu, znajdą Państwo również bogaty wybór urn, trumien oraz kaplice pożegnań (wraz z chłodniami).

Zostaniecie Państwo przyjęci przez naszych doświadczonych pracowników z należytą powagą oraz dyskrecją. Fachowo i z ogromną cierpliwością doradzimy jak załatwić szereg spraw urzędowych i ubezpieczeniowych związanych ze zgonem bliskiej osoby.

Nasze prace świadczymy na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze  dnia i nocy ( 24h / dobę ).

Dla Państwa wygody wypłacamy zasiłek pogrzebowy ZUS, od ręki w biurze firmy przed pogrzebem. Nasz przedstawiciel może również odwiedzić Państwa w domu jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo odwiedzić naszego biura.

Pełen godności pogrzeb jest ostatnią posługą, jaką możemy uczynić dla tych, których już zabrakło wśród nas.

Głównym celem naszego domu pogrzebowego jest pomóc Państwu w tym szczególnie ciężkim dniu oraz ułatwić oddanie szacunku bliskiej Wam osobie.


Tychy, ul. Kard. Wyszyńskiego 20
tel. (32) 327 42 08
tel. (32) 327 41 54
tel. 512 054 446
www.arka-tychy.pl
kasperczyk.biuro@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *