Kwiaty to najlepszy pomysł na prezent!

Podczas całego roku mamy wiele okazji, przed którymi zastanawiamy się jak obdarować jubilata. Potrafimy tygodniami szukać odpowiedniego prezentu. Choć wydawać mogłoby się inaczej kwiaty to idealny prezent zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, niezależnie od ich wieku. 

Bukiet kwiatów to prezent tradycyjny, ponadczasowy. Kwiaty nigdy nie wychodzą z mody. Wręczając kwiaty chcemy wyrazić swoje uczucia, zaangażowanie i szacunek dla jubilata.

Najczęściej wręczanymi kwiatami na różne okazje są róże. Dobrze komponują się one z innymi kwiatami, łatwo stworzyć z ich dodatkiem naprawdę ciekawy i okazały bukiet. Trochę mniej popularne są wiosenne żonkile, tulipany czy frezje, jednak są już co raz częściej wybierane. 

Bardzo często decydujemy się też na wręczenie kwiatów doniczkowych, jak np. modne od kilku sezonów monstery, majestatyczny skrzydłokwiat czy zwisający starzec, jednak pamiętajmy, że według savoir vivre roślinami doniczkowymi powinniśmy obdarowywać tylko osoby, które dobrze znamy. 

Kwiaty są prezentem bezpiecznym, gdy nie do końca wiemy, co podarować bliskiej osobie. Prawie każdy z nas zna choć jedną osobę która „wszystko ma” i nic więcej nie potrzebuje. Jestem pewna, że piękny bukiet  zapewni uśmiech na twarzy obdarowanego i nie zostanie zapomniany, jak kolejna para skarpetek lub dziesiąty szalik. 

Można wybrać kwiaty cięte, doniczkowe, ale również popularne flowerboxy, czy lasy w szkle. Jest to całkowicie bezpieczne rozwiązanie i nie musimy obawiać się o jakość roślin. 

Kwiaty są prezentem ponadczasowym i dla każdego. Co raz częściej decydujemy się podarować kwiaty mężczyźnie. I nie ma w tym zdrożnego! Jeśli tylko obdarowany lubi rośliny to jak najbardziej to odpowiedni prezent.

Nietuzinkowy bukiet kwiatów na prezent? Właśnie tak tworzy się niesamowite wspomnienia!

KAlinowe
Tychy, ul. Jana Barona 22H
Tel. 602 630 959
fb/KAlinowe

artelis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *