Wózki dziecięce od Szkraba

„Z całego serca polecam kontakt i odwiedzenie magazynu w Tychach gdzie wybór wózków dla dzieci jest naprawdę duży! Od nowych, powystawowych aż do używanych (które nawiasem mówiąc wyglądają jak nowe! Fachowe, acz nienachalne doradztwo pomogło nam w wyborze tego idealnego dla Nas wózka. Od pierwszego kontaktu wszystko szło sprawnie, bezproblemowo i z uśmiechem na ustach. Na każde pytanie dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź lub prezentacje opcji. No po prostu bajka! Nic tylko polecać dalej!”

„Firmie Szkrab Wita życzymy dalszego rozwoju i wielu nowych zadowolonych klientów! Jakiś czas temu oddaliśmy wózek do prania i do usunięcia drobnych usterek. Pan Piotr przyjechał po wózeczek, a przywiózł nam do domu czysty, pachnący z usuniętymi usterkami. Bardzo polecamy firmę Szkraba. Wrócimy na pewno kupić spacerówkę jak maluszek do niej dorośnie”.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem! Oczywiście tym pozytywnym, pan Piotr to złoty człowiek. Polecam z czystym sumieniem”.

Takie opinie można znaleźć na stronie firmy Szkrab Wita Wózki Dziecięce. To firma, którą prowadzi tyszanin Piotr Wita, od kilku lat pasjonujący się wózkami dziecięcymi. W ofercie możemy znaleźć wózki nowe oraz powystawowe i używane w stanie idealnym. Przy tyskim magazynie działa również wypożyczalnia wózków. Ofertę firmy znajdziemy w sklepie internetowym pod adresem www.szkrabwita.pl.

W Tychach znajduje się magazyn, w którym po wcześniejszym umówieniu się można odebrać wózek lub go „przymierzyć”. Partnerski sklep stacjonarny znajduje się w Tarnowie. Na stanie są nie tylko wózki pojedyncze ale także bliźniacze, które można wykorzystywać również dla dzieci rok po roku. Jak to w życiu bywa pomysł na biznes zrodził się przypadkiem, natomiast dziś Pan Piotr nie wyobraża sobie zajmowania się czymś innym. W dniach 28‑29 września właściciel Szkraba wziął udział w targach Kids Time w Kielcach.
Tak relacjonuje targi pan Piotr: – Na kieleckie targi jechałem nie po raz pierwszy, bardzo uwielbiam atmosferę targów. Co prawda nie było dużej konkurencji wózków głębokich, ale tego spodziewałem się po zapoznaniu z listą wystawców. Planowałem nawiązać nowe, interesujące kontakty oraz rozszerzyć asortyment naszego sklepu w Tychach o wózki spacerowe. Oba cele udało się osiągnąć. Już niebawem pojawi się u nas kilka nowych modeli wózków spacerowych. Udało się też poznać ciekawe osoby z branży dziecięcej. – Uczestniczyłem też w kilku wykładach. Szczególnie ciekawy był dla mnie wykład prowadzony przez przedstawicieli firmy Zetom z Katowic – kontynuuje pan Piotr. – Pan Jacek Przydryga z pracowni badań wózków dziecięcych prowadził bardzo interesujący wykład na temat certyfikacji wózków dziecięcych.

To bardzo ciekawe doświadczenie spojrzeć na wózki dziecięce z perspektywy osoby, która widzi wózek pod nieco innym kątem niż sprzedawca. Choć przejechałem wiele kilometrów i wróciłem bardzo zmęczony to targi uważam za udane. W drodze powrotnej udało mi się kupić kilka wózków, które niebawem pojawią się w naszej ofercie. To wózki powystawowe, nieużywane, ale w cenach wózków używanych. Jeśli planujecie zakup wózka zapraszamy do kontaktu telefonicznego 576 580 732. Pomieszczenia magazynowe wynajmujemy na terenie szkoły „Budowlanki” w Tychach przy skrzyżowaniu ulic Edukacji i Grota Roweckiego, gdzie można obejrzeć wózki po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
Artykuł partnera

Szkrab Wita Wózki Dziecięce
Konieczność telefonicznego umówienia się przed oglądaniem wózków!
Tychy, ul. Grota Roweckiego 10a
Tel. 576 580 732
https://szkrabwita.pl/
fb/SkupSprzedazWozkowDzieciecychSlask/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *