Design lat 70. na wyciągniecie ręki

Polskie przedwojenne szkło, śląska i bawarska porcelana, stare tkaniny, ceramika, wyroby z mosiądzu, a może przedmioty designu lat 60/70 – jeśli gustujesz w tego typu rzeczach masz je teraz na wyciągnięcie ręki. Na pszczyńskiej starówce znajduje się sklep Retro-bibelot

Nostalgiczne wnętrza wypełnione przedmiotami w stylu vintage, wśród których znajdziesz ikony designu, sentymentalne pamiątki, czy stare, ale piękne drobiazgi muśnięte latami historii. Wszystko w jednym miejscu, mimo że z różnych epok. Pozorny bałagan sprzyja wyszukiwaniu drobiazgów i bibelotów, które mogą uradować serce najbliższych. Możesz dokupić brakujący element do serwisu „po babci” lub tylko zajrzeć i nacieszyć oko ładnymi przedmiotami. Atmosfera sprzyja wspomnieniom i zaprasza do rozpoczęcia zabawy w kolekcjonowanie i zbieractwo. Po prostu stare drobiazgi na każdą kieszeń…

Sklep założył Rasheed Smoleń, który uwielbia tego typu rzeczy i liczy na to, że sprzedawane przez niego produkty okażą się ważnymi elementami domowych kolekcji, a także ciekawą częścią dekoracji domu. – Być może właśnie tutaj uda się Państwu znaleźć ciekawy pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół – mówi właściciel.Sklep mieści się na pszczyńskiej starówce przy ulicy Rymarskiej 2. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, a w weekendy od 10:00 do 16:00. Sklep został podzielony na cztery segmenty:

„Salon”
Są w nim zaprezentowane najładniejsze przedmioty, zwłaszcza nawiązujące do epok secesji, czy Art-deco. Na uwagę zwracają też meble, witryny oraz duży, okrągły, onyksowy stół.

Pomieszczenia „koronkowe”
Mieszczą się w nich firany, obrusy, serwetki, ale też torebki i inne ozdoby damskie-go stroju.

Pokój „Design 60/70”
Jego elementami są są deko-racje powstałe lub nawiązujące do stylu obowiązującego w szalonych latach 60 i 70-tych. Dodatkowo miłośnicy dobrej muzyki znajdą tutaj ciekawą ofertę płyt winylowych.

Część magazynowa
W tym pomieszczeniu, które również jest dostępne dla odwiedzających, znajdują się rzeczy, które nie zmieściły się w innych pokojach. Wszystko poukładane jest według swojej kategorii, a szkło dodatkowo według kolorów.

Oprócz sklepu stacjonarnego Rasheed Smoleń prowadzi także sklep internetowy www.retro-bibelot.pl oraz blog Moja Witrynka. Wszystkie nowe przedmioty właściciel zamieszcza też na swoim profilu facebookowym.

Retro-Bibelot
Pszczyna ul. Rymarska 2
Tel. 794 283 457
www.retro-bibelot.pl/
fb/RetroBibelot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *