Dolina Skrzatów zaprasza!

Placówka Klubu Malucha „Dolina Skrzatów” to miejsce wyjątkowe dla maluszków w wieku od 1 do 3 lat. Wszelkie odbiory stosownych instytucji pozwoliły nam na otwarcie Klubu oraz przyjęcie małych pociech. Pomieszczenia „Doliny Skrzatów” już wypełniły się mebelkami i akcesoriami niezbędnymi do codziennej opieki nad Waszymi maluchami.

W naszej placówce znajdziecie Państwo:
-szeroki pakiet zajęć edukacyjnych i plastycznych
-jasne i przestronne sale
-kreatywny zakątek sensoryczny
-pełen zieleni ogródek i plac zabaw dostosowany do licznych zajęć ruchowych

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ KLUB MALUCHA?
Pragniemy stworzyć środowisko, w którym najmłodsi ze zdobytą wiedzą, z wysokim poczuciem własnej wartości i z dziecięcą radością pójdą dalej poznawać świat.

Zajęcia kreatywne
Zajęcia kreatywne to nie tylko sposób na zajęcie czasu, ale też relaks i rozwijanie różnych umiejętności (np. motorycznych, poznawczych, emocjonalnych i społecznych) oraz możliwość wyrażenia siebie i sposób na rozładowanie napięć i stresu. W Dolinie Skrzatów dbamy o to, aby dzieci rozwijały się w różnych kierunkach, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Bezpieczne otoczenie
Wyposażenie „Doliny Skrzatów” posiada wszystkie wymagane atesty, dzięki czemu Wasze dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Szeroki pakiet zajęć
Oferujemy szeroki pakiet zajęć edukacyjnych, plastycznych, sensorycznych, kreatywnych oraz ruchowych. Dzieci biorą także udział w zajęciach logopedycznych i logorytmice.

Szeroki pakiet zajęć
Oferujemy szeroki pakiet zajęć edukacyjnych, plastycznych, sensorycznych, kreatywnych oraz ruchowych. Dzieci biorą także udział w zajęciach logopedycznych i logorytmice.

Pyszne posiłki
Każdego dnia firma cateringowa dostarcza do naszej placówki zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które serwujemy naszym podopiecznym.

Czytanie globalne metodą Glenn Domana
Metoda Domana nie jest typowym programem nauczania – sam Glenn Doman nazywał ją bardziej „zabawą w czytanie”. W trakcie zabawy nie uczymy dzieci alfabetu, ani reguł ortografii. Uczenie się nowych słów polega na zapamiętywaniu ich wyglądu. Tak, jak dziecko zapamiętuje wygląd pieska lub rysy twarzy, tak samo, bez żadnego wysiłku jest w stanie zapamiętać wygląd wyrazów zapisanych na kartce.

Zajęcia z logopedą
Zajęcia logopedyczne obejmują wczesną diagnozę umiejętności komunikacyjnych, a także szeroko rozumianą profilaktykę. Zajęcia prowadzone są zespołowo oraz indywidualnie. Zabawy logopedyczne wspomagają usprawnianie narządu mowy, poszerzanie słownika oraz rozwijanie umiejętności niezbędnych do nauki czytania i pisania.

Zabawy z językiem angielskim
Nauka języka angielskiego w naszym Klubie to przede wszystkim dobra zabawa. Opiekun oswaja dzieci z nowymi słówkami, które utrwalane są poprzez rymowanki, zgadywanki i śpiew. Dziecko, które oswoi się z brzmieniem języka angielskiego na tak wczesnym etapie, będzie mieć ułatwioną naukę na kolejnych etapach swojej edukacji.

Zajęcia muzyczno-ruchowe
Nie od dziś wiadomo, że dzieci od uwielbiają muzykę. Relaksują się przy niej, reagują na zmianę melodii i cieszą się słysząc ulubione dźwięki. W Dolinie Skrzatów prowadzimy zajęcia muzyczno-ruchowe już dla najmłodszych dzieci. Rytmika ma na celu nauczenie dziecka koordynacji słuchowo-ruchowej oraz wzrokowo-ruchowej, a także wpływa pozytywnie na możliwości poznawcze i motoryczne.

Logorytmika
Logorytmika to metoda wspomagająca zajęcia logopedyczne, polegająca na połączeniu terapii logopedycznej z rytmiką. Dzięki temu połączeniu oddziałujemy na sferę słuchową, ruchową i słuchowo-ruchową najmłodszych. W logorytmice stosuje się elementy gimnastyczne przy muzyce. Na bazie takich ćwiczeń muzyczno-ruchowych wykonuje się ćwiczenia słowno-ruchowe, w których wiodący jest rytm.
Artykuł promocyjny

Mikołów, ul. Rybnicka 62
Tel. 695 712 980
http://dolina-skrzatow.pl/
fb/dolinaskrzatowmikolow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *