LAMELE – na froncie czy na ścianie?

W dzisiejszych trendach wnętrzarskich zdecydowany prym od kilku sezonów wiodą lamele. Jest to dekoracja prosta, jednak dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. W zależności od sposobu wykonania takiego detalu sprawdzi się on zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych.

Lamele na ścianach
Często spotykanym trendem w nowoczesnej aranżacji wnętrz są ściany pokryte lamelami. Zdobimy tak przestrzeń w salonie za telewizorem, niejednokrotnie montując w nich również oświetlenie LED.
Nadaje to niezwykle oryginalnego charakteru a nasze wnętrze nabiera „pazura”. Jeśli takie rozwiązanie niekoniecznie jest dla nas możemy pokusić się o zastosowanie lameli na fragmencie ściany w przedpokoju, wplatając w nie wieszaki na ubrania. Ściana nabiera dzięki temu nietuzinkowego wyglądu rodem z drogich apartamentów. Jak widać, prosty zabieg składający się z prostych elementów może odmienić Twój przytulny „kącik” nie do poznania.

Lamele w meblach
Nie tylko ściany można ozdobić tak prostym sposobem. Coraz częściej możemy spotkać fronty i dodatki ozdobne do mebli wykonane z płyty z efektem 3D. Na której, właśnie znajdują się frezowania tworzące lamele. Taki element może mieć dowolną kolorystykę co daje nam wiele możliwości aranżacyjnych i dopasowania się do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Mamy tu pełną swobodę wyboru odstępów między frezami jak również kształtu płyciny.

Dzięki temu, nasze lamele mogą być bardziej tradycyjne – zakończone oble lub nowoczesne – zakończone kantem. Jeśli cała zabudowa kuchni w lamelach jest dla nas zbyt odważna a jednak chcemy, aby nasze wnętrze było wyjątkowe. Zdecydujmy się na jeden akcent, który będzie widoczny, wykonajmy takie lamele na tyle wyspy w kuchni co zmieni ją diametralnie, sprawi, że stanie się ona wyjątkowa i niepowtarzalna.

Co zrobić, aby mieć lamele?
To proste, zadzwoń lub napisz do nas. To właśnie my, MBL MEBLE spełnimy marzenie o eleganckim wystroju Twojego wnętrza. Wykonamy dla Ciebie projekt i wizualizacje 3D abyś na własne oczy mógł zobaczyć, jak spełniają się Twoje sny o idealnej przestrzeni.

To pierwszy, ale niezwykle ważny krok, aby cieszyć się z nowego wystroju mieszkania lub domu.
Artykuł promocyjny

Tychy, ul. Mikołowska 101
Tel. 511 41 31 51
facebook.com/mbl meble

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *