Ukraińska kuchnia w Tychach

Kuchnia ukraińska to prawdziwa mozaika smaków i aromatów, która urzeka swoją prostotą, a zarazem wyrafinowaniem. Od klasycznych pierogów, przez pikantne czebureki, po delikatne pielmieni i chrupiące placki – każde danie ma swoją historię i tradycję. Jednak nie trzeba przemierzać dalekich dróg, aby zasmakować prawdziwej ukraińskiej gościnności. W samym sercu Tychów, na ulicy Bibliotecznej 18, znajduje się kulinarny zakątek, który przenosi nasze zmysły prosto na wschodnią stronę Europy.

Pyszne z Ukrainy”, prowadzona przez charyzmatyczną Annę Marynych, to miejsce, gdzie tradycyjne ukraińskie receptury ożywają w najlepszym wydaniu.
Każde danie, które wychodzi z naszej kuchni, jest przygotowywane z miłości do ukraińskiej tradycji i szacunku dla każdego klienta – mówi pani Anna, której pasja do gotowania jest tak samo wielka jak troska o zadowolenie gości.

Wśród bogatej oferty „Pyszne z Ukrainy” znajdziemy zarówno dobrze znane pierogi, jak i nieco bardziej egzotyczne, ale równie uwielbiane czebureki. Z różnorodnymi farszami do wyboru – od wieprzowiny, przez ser, kurczak, szynkę z serem, po pieczarki z serem, twaróg z zieleniną, kukurydzę z serem, aż po wołowinę – każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje także innych specjałów, takich jak pielmieni czy placki, które idealnie komponują się z domowymi sosami.

Ale „Pyszne z Ukrainy” to nie tylko miejsce, gdzie można delektować się głównymi daniami. – Chcieliśmy, aby nasi goście mieli okazję skosztować również czegoś na słodko. Dlatego w naszym menu nie mogło zabraknąć churros z sosami owocowymi. To taki mały ukłon w stronę wszystkich łasuchów – dodaje uśmiechnięta Anna Marynych.

BIstro oferuje zarówno możliwość spożycia posiłków na miejscu, jak i wygodną opcję dowozu dzięki współpracy z platformami pyszne.pl i Glovo.

Odwiedzając „Pyszne z Ukrainy”, nie tylko zanurzasz się w bogactwie ukraińskich smaków, ale również wspierasz lokalne przedsiębiorstwo, które z pasją i zaangażowaniem promuje kulturę i tradycje innych krajów. Pozwól, aby pani Anna i jej zespół zabrali Cię w kulinarną podróż, która z pewnością zostanie w Twojej pamięci na długo.
Artykuł promocyjny

Tychy, ul. Biblioteczna 18
Tel. 732 590 048
Pyszne z Ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *