Optyk Brilliant.. Mamy oko na Twoje potrzeby

Optyk Brilliant tworzą wykwalifikowani w dziedzinie okulistyki specjaliści, pełni pasji i zamiłowania do swojej pracy. Naszą misją jest zadowolenie najbardziej wymagających klientów i zapewnienie im wysokiej jakości usług. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu potrafimy doskonale doradzić, pamiętając, jak istotne są zarówno zdrowotne aspekty właściwego doboru szkieł, jak również ich estetyka.

Mamy świadomość odpowiedzialności naszego zawodu – przychodzący do nas klient powierza nam swoje zdrowie. W związku z tym rzetelność, najwyższa jakość usług oraz profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Pomagamy wybrać taki model oprawek, który najbardziej będzie odpowiadał jego charakterowi, pasował do kształtu twarzy i osobistych preferencji i zapewni wygodę noszenia, gwarantując tym samym stuprocentową satysfakcję.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny – to system zniżek i dodatkowych uprawnień zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jest ona bezpłatnie wydawana tym rodzicom (oraz małżonkom rodziców), którzy mieli lub mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci.
KDR gwarantuje 15% zniżki na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Jesteśmy oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego GKS Tychy – z kartą kibica oferujemy 15% zniżki na cały asortyment i wszystkie usługi.

Tyski program „Aktywni 60 plus” ma na celu podniesienie poziomu aktywności tyszan, którzy ukończyli 60 rok życia. Karta ważna jest z dokumentem potwierdzającym tożsamość osoby z niej korzystającej. Dla beneficjentów programu oferujemy 15% rabatu na okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne i 100% rabatu na badanie wzroku połączone z zakupem okularów.

Z myślą o tyskich rodzinach powstał program „3+ liczna rodzina”. Dla uczestników programu nasz salon gwarantuje 15% rabatu na okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne i 100% rabatu na badanie wzroku połączone z zakupem okularów.

Przy zakupie oprawek badanie wzroku jest darmowe.

Uwielbiamy kontakt z ludźmi, więc każde badanie i konsultacja odbywa się w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy uśmiechniętym, chętnym do pomocy i profesjonalnym zespołem. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić – nasza oferta to szeroki wybór specjalistycznych szkieł, soczewek korekcyjnych i okularów również dla najmłodszych. Na miejscu przeprowadzimy również badanie wzroku.

Tychy, Al. Bielska 69
tel. 32 780 48 88
www.optykbrilliant.pl
facebook/OptykBrilliant

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *