Przeprowadzka ProPunkt BHP.. Więcej miejsca, więcej możliwości..

W związku z dynamicznym rozwojem sklep ProPunkt BHP przeniósł swoją działalność do nowej, większej lokalizacji. Decyzja o zmianie miejsca była podyktowana nie tylko zamknięciem drogi prowadzącej do naszego sklepu, ale także naszym zobowiązaniem do ciągłego podnoszenia standardów obsługi i komfortu zakupów. Dzięki tej strategicznej decyzji mogliśmy wprowadzić szereg udoskonaleń, które podnoszą jakość naszych usług.

Nowa lokalizacja otworzyła przed nami szereg możliwości, które pozwoliły na stworzenie przestrzeni idealnie dostosowanej do Waszych potrzeb. Większa powierzchnia sklepu pozwala nam na lepsze zorganizowanie przestrzeni handlowej, co przekłada się na większy komfort zakupów.

Przenosząc sklep do nowej lokalizacji, nie tylko zwiększyliśmy naszą powierzchnię handlową, ale także wzbogaciliśmy naszą ofertę produktową. Nowe, większe przestrzenie pozwalają nam na poszerzenie asortymentu o produkty, które pomogą Wam zadbać o bezpieczeństwo zarówno w pracy, jak i w domu.
W naszej ofercie znajdziecie teraz jeszcze więcej sprzętu ochronnego oraz narzędzi bardzo dobrej jakości.

Decyzja o przeniesieniu sklepu była również motywowana chęcią zapewnienia Wam, naszym klientom, lepszego dostępu do naszego sklepu. Nowa lokalizacja jest dogodnie położona, z łatwiejszym dostępem do parkingu oraz środków komunikacji miejskiej, co sprawia, że zakupy w sklepie są teraz jeszcze wygodniejsze.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej lokalizacji. Do zobaczenia w nowym sklepie ProPunkt BHP!
Artykuł promocyjny

Orzesze, ul. Żorska 161
Tel. 536 922 888
biuro@propunkt.com.pl
www.propunkt.com.pl
propunktbhp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *