Rekrutacja do Zaczarowanej Krainy trwa !

Dołącz do Zaczarowanej Krainy i daj swojemu dziecku wyjątkowe miejsce rozwoju! Z radością ogłaszamy, że Zaczarowana Kraina w Orzeszu, przy ulicy Gliwickiej 12, rozpoczęła rekrutację na nowy rok przedszkolny ! Nasze przedszkole to miejsce, w którym każde dziecko może odkryć świat, rozwijać swoje talenty i cieszyć się dzieciństwem pełnym przygód.

Nasza bogata oferta edukacyjna oparta jest na kreatywności i indywidualnym podejściu do każdego maluszka. Nasza doświadczona kadra pedagogiczna dba o to, aby zajęcia były pełne inspirujących pomysłów, zabaw i odkrywania nowych możliwości.

W Zaczarowanej Krainie dzieci poznają tajemnice przyrody, fascynujące świat nauki i rozwijają swoje zdolności artystyczne. Stawiamy na rozwijanie empatii, współpracy i kreatywności, co sprawia, że nasze przedszkolaki wyrastają na samodzielne i pewne siebie osobowości.

Przygotowaliśmy również szereg zajęć dodatkowych, takich jak język angielski, rytmika czy zajęcia plastyczne, które umożliwią Twojemu dziecku rozwijanie pasji i zainteresowań.

Nasza przyjazna atmosfera i bezpieczne otoczenie sprawiają, że Zaczarowana Kraina to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, zawierać nowe przyjaźnie i czerpać radość z nauki.

Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 602 741 180, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie rekrutacyjne. Zaczarowana Kraina w Orzeszu, ul. Gliwicka 12, serdecznie zaprasza maluszki do nowego, magicznego roku szkolnego!

Rekrutacja trwa – Zapisz swoje dziecko do Zaczarowanej Krainy i daj mu najlepsze warunki na rozwijanie skrzydeł! Zapraszamy do odkrywania magii edukacji razem z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *