Twoje codzienne specjały w Pszczynie Bar Mleczny Poziom 3

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można smacznie i domowo zjeść w Pszczynie, to Bar Mleczny Poziom 3 przy ul. Bednarskiej 3 jest idealnym wyborem. W klimatycznym wnętrzu serwowane są pyszne domowe obiady, które można spożywać na miejscu lub zamówić na wynos – zarówno do domu, jak i do pracy.

W ofercie baru znajdziesz szeroki wybór dań, które zadowolą każde podniebienie. Na miłośników tradycyjnej kuchni czekają aromatyczne zupy, soczyste rolady, pieczone udka, kluski, chrupiące frytki oraz bogracz. Nie brakuje też klasycznych schabowych, delikatnych de volailli, a także ręcznie robionych pierogów i naleśników na słodko. Na deser serwowane są przepyszne smakołyki, które stanowią idealne zakończenie każdego posiłku.

Bar Mleczny Poziom 3 to miejsce, gdzie każdego dnia można liczyć na świeże dania przygotowywane z najwyższą starannością. Motto lokalu – „Zapraszamy na codzienne specjały, każdego dnia świeże dania” – jest gwarancją jakości i smaku, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Godziny otwarcia baru są dostosowane do potrzeb klientów – od wtorku do piątku w godzinach 11:00-16:00 oraz w weekendy od 12:00 do 16:30. Dzięki temu każdy, niezależnie od planu dnia, może znaleźć chwilę, by cieszyć się wyśmienitym posiłkiem.

Odwiedź Bar Mleczny Poziom 3 i przekonaj się, jak smaczne mogą być codzienne obiady. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a smak domowej kuchni zachwyci każdego. Zapraszamy serdecznie!
Artykuł promocyjny

Pszczyna, ul. Bednarska 3
tel. 504 111 301
fb/Bar Mleczny Poziom 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *