Włoskie inspiracje w polskim pieczywie

W sercu Orzesza, przy ul. Katowickiej 24, mieści się wyjątkowe miejsce dla miłośników prawdziwego pieczywa – „Manufaktura Pieczywa Zdrowy Chleb i Maszkety”. To piekarnia, gdzie doświadczenie właściciela, piekarza z prawie trzydziestoletnim stażem, spotyka się z troską o naturalne i zdrowe polskie wypieki.

Na ścieżce piekarniczej przygody pana Leszka Kwaśniewskiego stanęła włoska piekarnia rodzinna, gdzie właściciel spędził 12 lat, zgłębiając tajniki rzemieślniczego piekarstwa. To włoskie doświadczenie stanowi teraz inspirację, pomagając mu w tworzeniu wyjątkowych pieczyw na rodzimym gruncie.
W Manufakturze Pieczywa Zdrowy Chleb i Maszkety, każdy kawałek chleba jest wyrazem pasji i tradycji piekarskiego rzemiosła. Piekarnia wyróżnia się przede wszystkim używaniem tradycyjnych polskich receptur, ale z nutą włoskiego kunsztu.

Chleby na zakwasie, takie jak Żytni, Orkiszowy czy z pszenicy Durum, wypiekane są przy użyciu zakwasu bez chemii, co nadaje im niepowtarzalny smak i aromat. W ofercie piekarni można znaleźć także bogaty wybór domowych kruchych ciastek, wyrabianych na miejscu, od podstaw, które rozpływają się w ustach, a także autorskie pizze i calzone, które zdobyły uznanie wśród miłośników dobrego jedzenia.

Zachęcamy do odwiedzenia „Manufaktura Pieczywa Zdrowy Chleb i Maszkety” znajduje się przy ul. Katowickiej 24 w Orzeszu. Tutaj, w przyjaznej atmosferze piekarni, tradycja polskiego piekarstwa spotyka się z włoską pasją, tworząc harmonię smaków. Właściciel piekarni stara się również o to, aby każda wizyta była nie tylko kulinarą, ale także wizytą pełną radości i relaksu.

To nie tylko piekarnia, to miejsce, gdzie troska o jakość spotyka się z doświadczeniem, a każdy kawałek chleba jest wyrazem pasji i tradycji piekarskiego rzemiosła.
Artykuł promocyjny

Orzesze, ul. Katowicka 24
Tel. 790 802 227
facebook/Zdrowy CHLEB i Maszkety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *