W trosce o naszych klientów Klub Malucha Wesołe Misie …zmienił się w Żłobek!

Dzięki temu rodzice naszych podopiecznych mogą korzystać z wyższego dofinansowania oferowanego przez Urząd Miasta.

Zapraszamy wszystkie dzieci od 9 miesiąca do 3 lat.
Korzystając z wieloletnich doświadczeń oferujemy podopiecznym bogatą ofertę zajęć dydaktyczno-opiekuńczych. W Żłobku Wesołe Misie proponujemy: unikalny plan zajęć dydaktycznych dostosowany do wieku i możliwości dzieci, elementy języka angielskiego wspomagające zapamiętywanie nowych słów, zabawy rytmiczno – ruchowe, zajęcia z elementami sensoplastyki, zabawy matematyczno – logiczne, zabawy ćwiczące aparat mowy, wyciszające ćwiczenia zaczerpnięte metody aktywności M. i Ch. Knill czy elementy metody Ruchu Rozwijającego
W. Sherborne, a także zajęcia z wykorzystaniem dramy.

Te i inne zajęcia prowadzone w Żłobku Wesołe Misie zapewniają dzieciom wszechstronny i harmonijny rozwój. Przeprowadzane są w ciepłej, rodzinnej atmosferze dającej maluchom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki temu dzieci lepiej uczą się i rozwijają.

Dbając o optymalne warunki dla naszych podopiecznych opiekunki ściśle współpracują z rodzicami. Nasz żłobek to niewielka placówka dzięki czemu każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo.
Żłobek Wesołe Misie to bezpieczne miejsce dla malucha. Ponieważ priorytetem jest dla nas zdrowie dzieci w tym szczególnym czasie wyjątkowo pieczołowicie dbamy o czystość i odkażanie wszelkich powierzchni w czasie całego pobytu dzieci.
Żłobek poddawany jest także codziennemu ozonowaniu.
Nasze usługi od lat doceniają maluchy oraz rodzice.
Zapraszamy!

Artykuł partnera

Mikołów, ul. Górnicza 10a
534 92 55 03
kontakt@klubdlamalucha.pl
www.klubdlamalucha.pl
wesolemisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *