5 dodatków, które dodadzą charakteru jesiennej stylizacji

Lato skłania się ku końcowi, a wielkimi krokami zbliża się już jesień. Ten okres przejściowy między porami roku to czas porządków nie tylko w ogrodzie, ale również w garderobie. Na kolejną, chłodną, porę roku warto jest ją nieco odświeżyć – a to wcale nie takie trudne!

Wystarczy kilka ciekawych dodatków, które dodadzą charakteru jesiennej stylizacji. Oto nasze propozycje:

Czapki ręcznie wykonane
Szydełkowanie i robótki na drutach nie tylko wracają do łask, ale też stają się bardzo popularne – tak jak i modne stają się czapki na drutach.. Odświeżając jesienną garderobę warto więc rozejrzeć się za nimi. Wraz ze wzrostem popularności tych dodatków pojawia się coraz więcej ciekawych wzorów i zestawień kolorystycznych, które będą „wisienką na torcie” jesiennej stylizacji.

Getry
Getry, czyli ocieplacze na łydki – również wykonywane na drutach to hit sezonu! Pasują zarówno do spódnic i sukienek, jak i do spodni. Spełniają rolę nie tylko estetyczną, ale również świetnie grzeją w chłodne, jesienne poranki i wieczory.

Ocieplacze na nadgarstki
Jednym z najbardziej oryginalnych dodatków jesiennych stylizacji są ocieplacze na nadgarstki. Są idealne na chłodniejsze dni, gdy jeszcze jest zbyt ciepło na grube zimowe kurtki. Warto poszukać tych, wykonanych ręcznie, ze względu na ciekawe i oryginalne wzory.

Kapelusze tylko u modystki
Tradycyjnie, wyrobem kapeluszy zajmowały się kiedyś modystki. Teraz również można znaleźć małe sklepiki, na zapleczu których modystki mają swoje pracownie, ale jest ich stosunkowo niewiele. Jeśli jednak zauważycie taką perełkę, warto zajrzeć do środka i przymierzać kilka fasonów. Kapelusze to dodatki, które świetnie sprawdzą się zarówno w stylizacji eleganckiej, jak i codziennej.

Berety nie takie straszne
Moda na berety, które nie zawsze cieszą się dobrą opinią, również powraca i nie należy obawiać się tego dodatku! Warto poeksperymentować z kolorami i dodać stylizacji odrobinę luzu!

Sklep Odzieżowy Ewa Gawlik
Bieruń ul. Rynek 8
Tel 32 216 50 11
Tel 502 512 656
https://www.facebook.com/EvexSklepOdziezowy

Autor:Barbara Lisowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *