Nowe okulary na Nowy Rok

Już wkrótce powita nas nowy rok, a  wraz z  nim nowe trendy okularowe. Jeśli chcesz sobie lub swoim bliskim podarować okulary, warto zapoznać się z  tym, co jest na topie!\

Oto kilka pewniaków, które będą królowały w 2022 roku:
Okulary transparentne.
Delikatne i  subtelne oprawy transparentne podkreślają urodę i  idealnie współgrają nawet z  mocnym makijażem. Dostępne w  różnych kolorach i  kształtach.

Oprawy w  mocnych soczystych kolorach oraz wielobarwne to będzie prawdziwy HIT!
Odświeżmy swoją garderobę, dodając do niej przepięknych kolorowych opraw! Czy kolorowe okulary dedykowane są tylko młodym odbiorcom? Nic bardziej mylnego! To okualry dla wszystkich! Ograniczenia są tylko w  naszej głowie

Proste, metalowe oprawy w  najróżniejszych kształtach.
Tutaj stawiamy na prostotę i  klastykę. Metal już od dłuższego czasu jest bardzo chętnie wybierany przez wszystkie grupy wiekowe.

Okulary z  ekologicznych materiałów m.in. z  drewna, które idealnie wpisują się nie tylko w  świadomość ekologiczną ale i  w  styl vintage.
Pamiętajmy, że trendy cały czas się zmieniają ale podstawą jest ODPOWIEDNIE DOPASOWANIE OKULARÓW DO DANEJ OSOBY. To nasza fizjonomia i  charakter są podstawowymi czynnikami determinującymi to, jakie ramki okularowe będą do nas pasowały idealnie.
Dla ułatwienia tego wyboru, oferujemy Państwu pomoc w  formie konsultacji z  naszą stylistką okularową, która zaprasza codziennie do naszego kameralnego salonu Rozmus@kochamy okulary w  Pszczynie przy ulicy Rymarskiej 2. Zapraszamy już dziś! Podaruj sobie trafny prezent na święta:)
Artykuł partnera

Centrum Okulistyki i Słuchu
Pszczyna ul. Dobrawy 34

Tel. 32 738 64 65

Pszczyna ul. Rymarska 2
Tel. 32 447 01 27


Oświęcim ul. Zaborska 1
Tel. 509 158 148
www.rozmus.co
fb/
kochamyokulary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *