Okulary !

To ważny element naszego wizerunku, dlatego warto skonsultować ich wybór z profesjonalistą!

Okulary poza oczywistym aspektem medycznym, pełnią również funkcję wizualną. Mnogość różnorodnych opraw daje nam szerokie możliwości kreowania swojego stylu i wizerunku. Pamiętajmy, że w każdej relacji z drugą sobą, to właśnie oczy są głównym narzędziem kontaktu, a tym samym okulary stają się naszą wizytówką.
Warto zauważyć, że wybór właściwych okularów obejmuje wiele aspektów, takich jak budowa ciała, układ oczu, pigmentacja skóry czy typ osobowości. Zbagatelizowanie któregoś z tych elementów może doprowadzić do tego, że w danych okularach będziemy się źle czuli. Z tego powodu pomoc w ich wyborze dobrze powierzyć profesjonalistom. Rada męża czy przyjaciółki jest oczywiście niezmiernie ważna, jednak zawsze będzie ona subiektywna i nierzadko podyktowana przyzwyczajeniem do Państwa wizerunku w dotychczasowych okularach.

Okulary powinny być ozdobą bez względy na wiek i płeć. Właśnie dlatego zapraszamy do naszego salonu optycznego, gdzie czeka na Was certyfikowana stylistka opraw okularowych, która kierując się wieloletnim doświadczeniem wspólnie wybierze okulary idealnie dopasowane do wielu nieoczywistych czynników.
Porady stylisty to w tym przypadku nie tylko intuicja czy wprawne oko, ale również wiedza teoretyczna poparta wbrew pozorom szeregiem badań i analiz.


Wybierz z nami idealne okulary!
Możliwość zakupu vouchera podarunkowego na zakup okualrów na dowolną kwotę oraz indywidualne spotkanie ze stylistką.
Zapraszamy!

Umów się na wizytę ze stylistką okularową już dziś.
Pszczyna ul. Rymarska 2 tel 32 447 01 27

W naszym salonie przy zakupie okularów konsultacja ze stylistką okularową bezpłatnie.
Artykuł partnera

Centrum Okulistyki i Słuchu
Pszczyna ul. Dobrawy 34

Tel. 32 738 64 65
Pszczyna ul. Rymarska 2
Tel. 32 447 01 27
Oświęcim ul. Zaborska 1
Tel. 509 158 148
www.rozmus.co
fb/
kochamyokulary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *