43STO BISTRO Tychy

Fani polskiej kuchni znajdą w lokalu to, co lubią. Stałe, tradycyjne menu wzbogacone codziennie innym zestawem inspirowanym kuchnią europejską, azjatycką, południowoamerykańską, a nawet popularnymi daniami fast food w zupełnie innym, zdrowszym wydaniu. Niezależnie od warunków zewnętrznych – nasze dobrze klimatyzowane pomieszczenia zawsze zapewniają idealną temperaturę.

Dogodnie położone Bistro w najlepszej okolicy, z przystępnymi cenami

Polska kuchnia urzeka szerokim wyborem potraw. Czekają na Ciebie tradycyjne dania i lokalne produkty. Spróbuj home made Ice Tea jako uzupełnienie do naszych ekscytujących i różnorodnych, kultowych już zestawów lunchowych. Domowe ciasta i  pieczołowicie przygotowane desery w słodkiej witrynce dostarczają niesamowitych doznań smakowych. Rozkoszuj się obiadem albo lunchem w Bistro! Skorzystaj z bezpłatnego Wi-Fi, aby udostępnić swoje zdjęcia. Bistro jest przyjazne dzieciom!

Specjalne potrzeby dietetyczne

W karcie dań znajdują się specjalności wegetariańskie, aby zaprezentować niesamowitą różnorodność smaków. Możecie być spokojni, że kiedy zdecydujecie się na posiłek w Bistro, będziecie zadowoleni.

Dla Twojej wygody dostępny mamy również parking

Przed Tyskimi Halami Targowymi znajduje się bezpłatny parking dla gości. Dostęp bez barier jest dla nas rzeczą oczywistą. Chętnie przyjmiemy rezerwację, jeśli chcesz mieć pewność, że Twój stolik będzie wolny w wybranym przez Ciebie czasie. Rezerwacji można też dokonać, pisząc na adres 43stobistro@gmail.com lub dzwoniąc pod numer +48662655295. Możesz łatwo zapłacić za pomocą płatności zbliżeniowej, karty debetowej, karty MasterCard, karty Maestro i karty VISA. Oczywiście, akceptujemy również płatność gotówką. Jeśli wolisz zjeść w zaciszu własnego domu, możesz skorzystać z naszej usługi dostawy lub po prostu odebrać u nas zamówione dania na wynos. Pracujemy codziennie z wyjątkiem niedziel.

43STO BISTRO
Tychy Al. Marsz. Piłsudskiego Józefa 8
Tel. 662 655 295
https://tychy-43stobistro.metro.rest/
https://www.facebook.com/43StoBistroTychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *