1 urodziny PSB Mrówka Pszczyna – Wiślanka

Świętuj z nami pierwszą rocznicę naszego sklepu PSB Mrówka Pszczyna – Wiślanka – rok pełen budowlanych marzeń i spełnionych projektów! Rok temu rozpoczęliśmy naszą przygodę jako sklep budowlany, dostarczając wysokiej jakości materiały budowlane i usługi naszym klientom. Teraz przyszła pora na wielkie świętowanie i podziękowanie Wam, naszym fantastycznym klientom, za Wasze wsparcie i zaufanie.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niezapomniane atrakcje i niesamowite promocje. Przyjdź do naszego sklepu budowlanego i odkryj specjalne oferty na nasze produkty. Czekają na Ciebie znaczne zniżki, rabaty i bonusy, które pozwolą Ci zrealizować swoje projekty jeszcze łatwiej i taniej.🥰🥰

Ale to nie koniec! Będą również konkursy z nagrodami, prezentacje nowych produktów i demo, które dadzą Ci szansę na naukę i inspirację. Nasi eksperci będą dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i podzielić się swoją wiedzą na temat najlepszych praktyk budowlanych.

Nie możemy się doczekać, aby podziękować Wam osobiście za Wasze wsparcie. Dlatego organizujemy specjalne wydarzenie z okazji naszej 1. rocznicy. Będzie to czas pełen zabawy, smakowitych przekąsek i niesamowitej atmosfery. Zapewniamy, że to będzie niezapomniane święto dla nas i dla Ciebie‼

Przyjdź i dołącz do naszej urodzinowej imprezy, aby świętować z nami ten wyjątkowy moment. Razem z nami doświadcz prawdziwej pasji do budowania oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą stworzyliśmy dla naszych klientów.

Pszczyna, ul. Władysława Broniewskiego 12
Tel. 538 241 508
E-mail: info.pszczyna@psbmrowka.com.pl
https://mrowkapszczyna.pl/
fb/mrowkapszczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *