Nagrobki od Filipowskiego

Filipowski Mariusz i syn to firma rodzinna, działająca na polskim rynku od 1967 roku.
50-letnie doświadczenie i nieustanny rozwój przekładają się na zadowolenie i zaufanie, jakim darzą ich Klienci.

Od początku istnienia priorytetem firmy jest nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również innowacyjność realizowanych projektów. Na każdym etapie, począwszy od projektu, a na jego realizacji skończywszy, właściciele starają się sprostać wysokim wymaganiom klientów.

Jak mówią – Szczycimy się tym, że nigdy w historii firmy nie używaliśmy chińskich surowców i wyrobów gotowych.– W bogatej ofercie naszej firmy Filipowski znaleźć można nagrobki wytwarzane wyłącznie z najlepszych granitów z całego świata – podkreśla pan Mariusz Filipowski, właściciel firmy. – Wszystkie produkty używa-ne do realizacji projektów są produktami renomowanych europejskich producentów i posiadają wszelkie wymagane atesty.– Oferujemy szeroki wybór nagrobków zarówno w tradycyjnych jak i bardziej nowoczesnych formach i kształtach.

Do wytwarzania nagrobków używamy unikatowych granitów, których kolor i fakturę możemy dobrać do indywidualnych potrzeb – dodaje pan Mariusz. – W naszej ofercie znaleźć można także nagrobki z rzeźbą oraz płaskorzeźbą. Jak zapewniają właściciele, dzięki odpowiedniemu zapleczu maszynowemu firma jest w stanie wykonać wszystko z granitu. Całość prac odbywa się na miejscu zakładzie, a każdy z etapów produkcji jest ściśle nadzorowany. Proces powstawania nagrobka od kamiennej bryły do gotowego produktu jest wykonywany z dbałością o każdy szczegół.
Artykuł promocyjny

Pracownia Kamieniarska
Mariusz Filipowski i Syn
Tychy, ul. Mikołowska 107
Tel. 600 917 453
http://mfilipowski.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *