Odkryj potencjał marcowego sadzenia roślin!

Marzec to doskonały czas na rozpoczęcie przygotowań do sezonu ogrodniczego. W Gospodarstwie Ogrodniczym Krzysztof Świerkot w Pszczynie, ul. Słoneczna 7, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć piękny i bujny ogród. Zastanawiasz się, jakie rośliny warto sadzić w tym miesiącu? Podpowiadamy!

Kwitnące Cudeńka

Marzec to czas, kiedy możemy zacząć sadzić pierwsze kwiaty, które rozjaśnią nasz ogród. W naszym gospodarstwie znajdziesz bogaty wybór kwiatów jednorocznych, takich jak pelargonie, petunie, czy aksamitki, które zachwycą swoim kolorowym kwitnieniem.

Rośliny Cebulowe

To także idealny moment na sadzenie roślin cebulowych, które zafundują nam piękny widok wiosną i latem. Tulipany, narcyzy, krokusy czy hiacynty to tylko niektóre z roślin, które możesz znaleźć w naszym gospodarstwie ogrodniczym. Wybierz swoje ulubione odmiany i stwórz wspaniałe kompozycje kwiatowe!

Drzewa i Krzewy Ozdobne

Jeśli marzec sprzyja sprzyja, możemy również zacząć sadzić drzewa i krzewy ozdobne. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne gatunki, które będą doskonałym uzupełnieniem Twojego ogrodu. Od klonów i magnolii, po różaneczniki i wrzosy – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Warzywa i Zioła

Dla miłośników własnych upraw warzywnych marzec to czas, aby rozpocząć sadzenie nasion niektórych warzyw i ziół. Marchew, rzodkiewka, sałata czy rukola to tylko niektóre z roślin, które możesz zacząć sadzić już teraz, przygotowując się na smakowite plony.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa ogrodniczego w Pszczynie, ul. Słoneczna 7. Nasz fachowy personel chętnie udzieli Ci porad dotyczących wyboru roślin oraz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z ogrodnictwem.

Marzec to czas, kiedy natura budzi się do życia, a ogrody zaczynają nabierać kolorów i życia. Nie czekaj, zacznij sadzić już dziś i ciesz się pięknem Twojego ogrodu w nadchodzącym sezonie! Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Świerkot stoi do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w osiągnięciu ogrodowych marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *