Wielkie otwarcie i wspólne świętowanie!

Dessi Home od wielu lat znany jest z bogatej oferty ponadczasowych i niepowtarzalnych płytek ceramicznych oraz artykułów wyposażenia łazienek, m.in. ceramiki łazienkowej, kabin i brodzików prysznicowych, wanien z hydromasażem, owoczesnej armatury łazienkowej, mebli łazienkowych, oświetlenia czy dekoracji.

Kierując się zasadą nieustannego rozwoju i kreowania trendów, Dessi Home otwiera największy na Śląsku salon mebli ogrodowych i płytek tarasowych. W jednym miejscu będzie można znaleźć ogromny wybór mebli ogrodowych najwyższe jakości oraz trwałych 2 cm płytek tarasowych.

Z tej okazji Dessi Home zaprasza na wspólne świętowanie! 26 i 27 czerwca przy Katowickiej 97 w Mikołowie (Kamionka).

Na wszystkich czekają nie tylko inspirujące tarasowe aranżacje, ale także atrakcyjne nagrody i przekąski prosto z grilla!

Zestawy kawowe i jadalniane, miękkie sofy, wygodne leżaki i krzesła, praktyczne parasole, a także grille, zadaszenia i baseny – to i wiele więcej znajdziecie w stałej ofercie salonu Dessi Home.

Połączenie z szeroką gamą 2 cm płytek tarasowych oraz materiałami do kompleksowego wykończenia tarasów pozwoli w jednym miejscu urządzić Twoją przestrzeń od A do Z!


Mikołów, ul. Katowicka 97
tel. 32 707 02 03, 534 888 222
e-mail: biuro@dessihome.pl
https://dessihome.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *