Joga na Paprocanach

Od 8 lipca w każdą wakacyjną środę profesjonalny instruktor będzie prowadził na Paprocanach zajęcia z Jogi,dzięki której można zapoznać się z technikami oddechowo-koncentracyjnym.

Zajęcia te mają na celu promocję zdrowia i naturalnych sposobów redukcji stresu.

Ze względu na nowy reżim sanitarny została też ograniczona ilość miejsc.

Maksymalna ilość osób: 50. Decyduje kolejność przyjścia.

Terminy zajęć:
Od 8 lipca 2020 r. w każdą środę o godz. 10:00.

Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 10:00 na trawniku przed głównym boiskiem na Kompleksie Sportowym Paprocany.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.
W razie brzydkiej pogody zajęcia zostaną odwołane.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS ZAJĘĆ JOGI ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOSIR TYCHY W CZASIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19:

Organizatorem zajęć jogi na Kompleksie Sportowym Paprocany przy ul. Sikorskiego 110 jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.

Przed wyjściem na zajęcia, należy zmierzyć temperaturę swojego ciała. Jeżeli temperatura ciała jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy COVID-19, ale także grypowe) ODRADZAMY UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH!

Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno uczestniczyć w zajęciach.

Na zajęcia uczestnicy przychodzą już przebrani z własną matą do ćwiczeń, gdyż na Kompleksie Sportowym Paprocany nie ma dostępu do strefy szatniowej oraz sanitariatu, wyjątkiem są toalety (WC) wskazane przez zarządcę obiektu.

Przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć należy zdezynfekować ręce.

Uczestnik zajęć zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość (2m), nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania). Prosimy o zachowanie odstępu przy rozkładaniu mat.

Źródło:etychy.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *