Okna, bramy, drzwi, rolety

Oferowane przez Tyskie Okna produkty są nowoczesnym rozwiązaniem stolarki otworowej. Okna i drzwi stanowią integralny oraz ceniony element budownictwa. Wkomponowane w jego bryłę dodają mu stylu i podnoszą jego atrakcyjność.

Precyzja wykonania, dbałość o szczegóły oraz wysokie parametry techniczne gwarantują ich pełną funkcjonalność przez wiele lat. Jednym ze sposobów na zatrzymanie ciepła w naszych mieszkaniach i domach są okna. Gwarancją niezawodnego działania stolarki otworowej jest przede wszystkim prawidłowy montaż. Siłą naszej firmy są przede wszystkim: doświadczenie, wysokie standardy, kompleksowa obsługa Klienta i produkty najwyższej klasy – pochodzące od czołowych producentów stolarki.

Służymy pomocą w wyborze stolarki okiennej, dostosowując indywidualne potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Różnorodne kształty profili, ich funkcje oraz szeroka gama kolorów z pewnością pozwoli na dopasowanie okien do Państwa upodobań i preferencji.

Tyskie Okna oferują Państwu najwyższą jakość stolarki budowlanej rozpoczynając od okien standardowych, a na ekskluzywnych kończąc. Zapewniamy profesjonalne wykonanie, wysoką izolacyjność termiczną oraz atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas okna i drzwi charakteryzują się połączeniem innowacyjnych rozwiązań z unikalnym wyglądem oraz łatwością pielęgnacji. Dzięki temu mają Państwo nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.Gwarantujemy trwałość oraz bezpieczeństwo, które idą w parze z elegancją i estetyką.

Obsługujemy klientów indywidualnych, realizujemy projekty deweloperskie, współpracujemy ze spółdzielniami mieszkaniowymi.
Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w montażu stolarki budowlanej.

Kompleksowo realizujemy montaż oraz wymianę okien i drzwi:
– zapewniamy fachowe doradztwo
– bezpłatny pomiar
– okna w oparciu o wymogi i standardy europejskie
– montaż– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
– systemy osłonowe
– rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe, żaluzje poziome
– moskitiery
– bramy garażowe
– parapety.

Artykuł partnera

Tyskie Okna
Tychy ul. Mikołowska 203
Tel. 32 217 77 95
www.tyskieokna.pl
fb/tyskie.okna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *