Depilacja laserowa diodowa co warto wiedzieć, ile kosztuje?

Depilacja laserowa diodowa jest na obecną chwilę jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. To czasochłonna metoda, jednak efekty jakie przynosi,są długotrwałe, co sprawia, że ma coraz większe grono fanów. Poniżej, przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane
pytania odnośnie zabiegu depilacji laserowej. Co warto wiedzieć o tych metodach depilacji?

Depilacja laserowa diodowa jest szczególnie polecana osobom z ciemnym owłosieniem i jasną karnacją. Laser działa bezpośrednio na barwnik znajdujący się we włosie, dzięki czemu nie uszkadza tkanek wokół niego. Melanina pochłania energię, która termicznie go uszkadza, uniemożliwiając mu ponowny wzrost. Efekty widać z reguły już po pierwszym zabiegu, jednak pamiętaj, że aby w miejscu zabiegowym trwale pozbyć się całości owłosienia, konieczna jest seria wynosząca 6-10 zabiegów powtarzanych co 4 do 6 tygodni.

Jak długo utrzymuje się efekt?
Po skończonej pełnej serii zabiegowej, włosy nie będą rosły w ogóle. Skuteczność depilacji laserowej szacowana jest na około 95%, znaczy to, że odrosnąć mogą tylko pojedyncze włoski, które będą dużo słabsze, jaśniejsze i delikatniejsze. Jeśli chcesz uniknąć tego problemu, zalecamy wykonanie 1-2 zabiegów przypominających raz do roku, które zapewnią Ci nieprzerwanie gładką skórę.

Ile kosztuje?
Wszystko jest zależne, od stref, które mają zostać poddane depilacji. U nas w salonie znajdziesz świetne rabaty przy zakupie karnetu. A powołując się na ten właśnie artykuł możesz wypróbować depilacji laserowej na pachy, linię bikini lub wąsik za jedyne 49 zł!

Jakie są przeciwwskazania do wykonania depilacji diodowej?
Jeśli chcesz przystąpić do zabiegu depilacji laserowej diodowej konieczne jest wykluczenie przeciwwskazań, które mogą uniemożliwić wykonanie zabiegu.
Są to między innymi:
Uszkodzona skóra w miejscu depilacji
Ciąża i karmienie piersią
Skłonności do przebarwień
Stosowanie leków, ziół lub innych produktów światło uczulających
Świeża opalenizna

Jak przygotować się do zabiegu?
Na dzień przed wizytą należy ogolić włoski, które mają zostać poddane działaniu lasera. Ważne jest, aby zrobić to delikatnie, gdyż mocne podrażnienie miejsca ogolonego może uniemożliwić przeprowadzenie zabiegu. Skóra musi być czysta, bez makijażu, dezodorantu lub kremu. Tylko odpowiednio przygotowana, zapewni nam prawidłowo przeprowadzony zabieg. Z nami zapomnisz o maszynce do golenia!

Perfect Look Clinic Tychy
Tychy, Aleja Niepodległości 38
Tel. 730 838 088
fb/PerfectLookClinicTychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *