IMiDu Studio. Manualna terapia twarzy i ciała

Masaż to magia odprężenia, cudowna chwila przyjemności. Natychmiast wprowadza w stan głębokiego relaksu, pomagając zapomnieć o stresie i zmęczeniu. W IMiDu STUDIO możesz wybrać masaż relaksacyjny, który należy do zabiegów na całe ciało, z wykorzystaniem delikatnej muzyki, delikatnego oświetlenia, aromatycznych olejków eterycznych, świecy, gorących kamieni, ziołowych stempli…

Nazywam się Ilona. Sztuki masażu uczyłam się od najlepszych Karola Kocielnika z MIND AND BODY WORK, Tomasza Tomasika z AKADEMII SPA, Agnieszki Wyszyńskiej-Paluch – licencjonowanej naturoterapeutki, certyfikowanej trenerki jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method.

I tak, żeby coś mogło zaistnieć muszą pojawić się do tego sprzyjające warunki… coś co całe życie zaprzątało mi głowę i co chciałam robić w końcu zaczęło się realizować… bo masaż, działanie dotykiem to nie praca, to pasja i sposób na życie… I tak zrodziła się TERAPEUTKA SPA i moje IMiDu STUDIO – MANUALNA TERAPIA TWARZY I CIAŁA.

Wykorzystuję unikalne metody terapii manualnej twarzy oraz ciała. Pracuję na najwyższej jakości olejach, świecach, peelingach. Produktach naturalnych oraz wyselekcjonowanych surowcach kosmetycznych sprowadzonych z Maroka, Hiszpanii, Francji, Izraela i Jordanii. Wszystkie produkty są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich niezwykłe właściwości. Dzięki czemu mają one niepowtarzalny aromat, konsystencję i działanie. Posiadają składniki aktywne, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji.

Wszystkie kosmetyki na których pracuję nie są testowane na zwierzętach, ani tkankach pochodzących od zwierząt. Wszystkie produkty mają ekologiczne opakowania.

Czy Ty też tak masz, że jesteś w ciągłym biegu, że nie masz czasu dla siebie, bo zawsze ktoś lub coś jest ważniejsze… a może by tak powiedzieć… STOP… ja też jestem ważna/ważny… jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, to zapraszam na masaż ciała lub twarzy...

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50
Tel. 502 353 235
https://www.imidu.eu/
fb/IMiDuStudio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *