Jak znaleźć dobrą hurtownię elektryczną?

Zaopatrzenie to jeden z najważniejszych elementów prowadzenia każdego biznesu – dotyczy to również branży elektrycznej. Na rynku znajduje się wielu producentów elementów wykorzystywanych przez instalatorów. W linii między firmą wytwarzającą produkt, a nami (odbiorcami) stoi jeszcze sprzedawca – hurtownia.
Czym kierować się podczas nawiązywania współpracy przy zakupach hurtowych?

Jakość produktów
Wykonawstwo elektryczne to odpowiedzialny zawód. Od naszej fachowości i jakości prac zależeć będzie zdrowie i życie klientów przez okres długich lat. Nie należy więc oszczędzać i zaopatrywać się w produkty marnego producenta, nie cieszącego się dobrą opinią i produkującego najzwyklejsze buble. Warto więc mieć ten punkt na uwadze i sprawdzić jakie produkty znajdują się na półkach Twojej hurtowni.
Prócz bezpieczeństwa pozostają jeszcze kwestie komfortu pracy – chyba nie chcemy kląć na produkty, których nie da się używać.

Cena produktów
Punkt chyba najważniejszy. Redukcja kosztów oznacza większe zyski naszej firmy. Aby poznać ceny kilku hurtowni dla wielu produktów, wystarczy porównać ceny tylko kilku, określając orientacyjną marżę.

Renoma na rynku
To wbrew pozorom jeden z elementów, który decyduje o nawiązaniu współpracy. Popytajmy znajomych fachowców, w jakiej hurtowni elektrycznej dokonują zakupów, jak są obsługiwani, czy zdarzyło im się być niezadowolonym, jakie są ich opinie. Ocena podejścia do Klienta da nam pewność, że prócz jakościowych produktów, szerokiego asortymentu i niskiej ceny, będziemy obsługiwani z należytą starannością.

Domus Sp. J. Hurtownia Elektryczna
Czechowice-Dziedzice ul. Zielona 9A
Tel. 32 214 17 91
https://domus.info.pl/
https://e-domus.com.pl/
https://www.facebook.com/hurtowniaelektryczna/

Czechowice- Dziedzice ul. Legionów 60
Tel. 32 737 79 20

Pszczyna ul. Dobrawy 1
Tel. 32 210 01 12

Mateusz Pięta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *