Winiarnia Kapka Wina Tychy

W Winiarni Kapka Wina Tychy znajdą Państwo specjalnie dobraną kolekcję win. Największym zainteresowaniem cieszą się wina nalewane bezpośrednio z beczki do kieliszka. Wino z beczki można nalać na wynos, więc zabierz je ze sobą i ciesz się jego smakiem tam gdzie chcesz.

W Winiarni Kapka Wina Tychy znajdziecie głównie wina z Moraw. Oczywiście są też wina z innych krajów i regionów. W sklepie znajdziecie dużą ofertę wina, którą ciągle poszerzamy. Chętnie doradzimy w wyborze. Jeśli wybrana butelka wina będzie prezentem, to odpowiednio ją zapakujemy.

W swojej ofercie posiadamy:
-Wina z beczki-najpopularniejsze w ofercie w Winiarni. Mamy osiem win nalewanych bezpośrednio z beczki do twojego kieliszka, karafki czy butelki na wynos.
-Wina butelkowe-na półkach znajdziecie głównie wina z winnic z czeskich Moraw. Oczywiście będą też wina z innych regionów świata. Każdy znajdzie coś dla siebie.
-Sery i przekąski-aby wino smakowało jeszcze lepiej, proponujemy do niego sery, wędliny, oliwki w kilku odsłonach, czekolady, chipsy i wiele innych dodatków. Nasze sery i przekąski można też kupić na wynos.
-Napoje zimne i gorące-zapraszamy na kawę, herbatę, napoje gazowane, soki oraz oryginalną czeską Kofolę.

Wino to nasza pasja i hobby. Przyjdź do nas i skosztuj doskonałych win oraz przekąsek. Winiarnia Kapka Wina Tychy znajduje na ulicy Sienkiewicza 15 (2 minuty spacerem z placu Baczyńskiego i Rynku)

Tychy, ul. Sienkiewicza 15
Tel. 604 772 751
https://kapkawinatychy.pl/
fb/KapkaWinaTychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *