Entry+ z CANAL+, Netflix, HBO

Kochasz kino i porywające historie z najlepszych seriali? Chcesz oglądać polskie, europejskie i amerykańskie produkcje? Wybierz pakiet Entry+ z CANAL+, Netflix i HBO!

Na jaki czasz zawierasz umowę?

Proponujemy Ci umowę na 24 miesiące. Pod koniec jej trwania przedstawimy Ci nową ofertę.

Jak działa Netflix?

Nowe konto założysz w kilka minut. Zyskujesz dostęp do planu standard. Ale jeżeli masz już swój Netflix, to wystarczy prosta integracja kont i zachowasz swój profil, historię oglądania i listę ulubionych. Do serwisu wejdziesz z poziomu menu dekodera i w każdym miesiącu otrzymasz od nas 1 wspólny rachunek za telewizję.

Co zobaczysz w CANAL+ i HBO?

Zyskujesz dostęp do 12 kanałów premium CANAL+ oraz HBO z HBO GO, a w nich dostęp do najlepszych seriali, takich jak Kruk. Czarny woron nie śpi, Król, Wataha i Gra o tron. Zobaczysz też hity z największych amerykańskich wytwórni i nagradzane polskie produkcje.

Co jeszcze zyskujesz?

Otrzymujesz piłkarskie show w CANAL+ z ligą polską, angielską, hiszpańską i francuską. Do tego żużlowe zawody Speedway Grand Prix, NBA i wybrane turnieje kobiecego tenisa z cyklu WTA.

Co jeszcze możesz oglądać?

To jeszcze nie koniec! Dodatkowo mamy dla Ciebie ponad 70 kanałów tematycznych (film, sport, dzieci, nauka i rozrywka). Wśród nich 6 tematycznych kanałów autorskich CANAL+, np.: Ale kino+, CANAL+ KUCHNIA i MiniMini+ z bezpiecznymi bajkami.

Jak oglądać online?

Dajemy Ci dostęp do 39 kanałów online –  CANAL+, HBO i kanałów tematycznych. A gdy zarejestrujesz usługę i ściągniesz aplikację, możesz oglądać wybrane kanały, gdziekolwiek będziesz. Nasza aplikacja działa na terenie całej Unii Europejskiej!

Co możesz dodatkowo zamówić?

W ramach usługi Multiroom możesz zamówić dodatkowe dekodery. Łączysz je wtedy w domowej sieci WiFi. Efekt? Oglądasz telewizję nawet na 6 telewizorach! Możesz też wykupić dostęp do Eleven Sports lub Ligi Mistrzów na Polsat Sport Premium, żeby oglądać mecze najlepszych europejskich drużyn.

Jak posłuchasz muzyki TIDAL?

TIDAL aktywujesz telefonicznie. Zadzwoń: 22 310 47 47. Nie płacisz za pierwsze 2 miesiące. W kolejnych – będziemy Ci doliczali 19,99 zł do rachunku. Z TIDAL możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Platforma Canal+ nc+
C.H. Auchan
Mikołów ul. Gliwicka 3
Tel. 731 931 500
https://www.facebook.com/CanalPlusMikolow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *