Komunia święta -sesja komunijna.

Komunia Święta to nie tylko wydarzenie na miarę religijną, ale również doskonały powód, by spotkać się z rodziną,
dowiedzieć się, jak się wiedzie dalszym ciociom i wujkom. Być może dlatego Komunia Święta coraz częściej
jest świętowana na poziomie przypominającym wesele.

Uroczysty obiad , eleganckie nakrycia, bogaty jadłospis, profesjonalna obsługa. Dziś, gdy wszyscy śpieszą się do pracy, a wyścig szczurów nie ustaje właśnie taka okazja jak Komunia Święta jest potrzebna, by wszyscy spokojnie usiedli przy stole i porozmawiali. Wszystkie piękne chwile z tego dnia zostają uwiecznione przez fotografa na sesji komunijnej. Aby po latach każdy z uczestników mógł powspominać ten ważny dzień. Zdjęcia pięknie prezentują się w albumie jako foto-książka.

Nowoczesne albumy fotograficzne to tzw. foto-książki, zaprojektowane według indywidualnego pomysłu, zawierające wysokiej jakości dowolną ilość zdjęć, profesjonalnie opracowane i wydrukowane na specjalistycznych prasach cyfrowych zapewniających doskonałość obrazu i nasycenie kolorów. Mogą być wykonywane w zróżnicowanych formatach i dowolnymi metodami, które zapewniają tak estetykę, jak i trwałość foto-książki. Do produkcji wykorzystywane są materiały spełniające najlepsze standardy – wysokiej jakości papier pozwalający uzyskać doskonałość wydruku oraz twarda, często laminowana okładka.

Komunia Święta dla małego bohatera to na pewno uroczysta msza wśród koleżanek i kolegów ze szkoły, ale również prezenty, organizacja imprez z dobrym fotografem i właśnie to późniejsze świętowanie. Warto spytać dziecko, o czym marzy na ten dzień, Komunia Święta kojarzyła się jak najlepiej. Z dniem radosnym, wesołym, spędzonym w gronie najbliższych.
Warto zadbać, by I Komunia Święta  była okazją także do dobrej zabawy i uśmiechu. Choćby ze względu na swój wydźwięk powinna się dziecku kojarzyć z wesołym, wartym powtarzania, wydarzeniem.

Damfot Studio Fotograficzne
ul.Piastowska 1 Bieruń
Tel. 531534211
Fb/Fotograf-Bieruń

źródło:artelis.pl

One thought on “Komunia święta -sesja komunijna.

  1. Zdjęcia bardzo profesjonalne, fachowa i miła obsługa, zdjęcia komunijne bardzo wszystkim się podobały.
    Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *