Wkrecik.pl – sprzedaż detaliczna i hurtowa narzędzi i artykułów metalowych.

Firma „EKSPERT ZAMOCOWANIA SP. Z O.O.” powstała w 2020 roku bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy z klientem w firmie M&D GROUP SP. Z O.O. w branży budowlanej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o zaopatrzenie ich w wszelkiego rodzaju zamocowania i materiały związane z tą branżą.


Nasz obecny asortyment obejmuje około 6 tysięcy produktów i z każdym dniem stale się powiększa, dzięki coraz to nowszym rozwiązaniom w zakresie wszelakich zamocowań. Nasza oferta to produkty
renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, posiadających certyfikowane systemy jakości produkcji.

Jesteśmy jednym z niewielu sklepów internetowym na rynku elementów zamocowań, w którym możecie Państwo nabyć taką ilość towaru jaką potrzebujecie, bez przymusu zakupu całych opakowań.
Pakujemy zamówienia już od jednej sztuki towaru zakupionego w naszym sklepie. Asortyment znajdujący się w sklepie internetowym stanowi tylko cześć naszego magazynu, ale jest on sukcesywnie powiększany o kolejne pozycje.

Mamy nadzieję, że szeroka oferta produktów oraz kompleksowa obsługa Klienta, zachęci Państwa do odwiedzenia naszego sklepu.

Lędziny , ul. Gwarków 5
Tel. 731 959 100
https://www.wkrecik.pl/
fb/ekspertzamocowania

One thought on “Wkrecik.pl – sprzedaż detaliczna i hurtowa narzędzi i artykułów metalowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *