To TYLKO OKULARY!?

Kochani, czy tylko mnie dziwi takie zdanie? Z racji mojego zawodu niestety się z nim spotykam i myślę sobie wtedy „ale jak to?!”. Jestem stylistką okularową w Salonie Optycznym Rozmus w Pszczynie i od ładnych paru lat dobieram okulary Paniom i Panom w najróżniejszym wieku. Liczne kursy, które przechodzimy w naszym salonie uczą nas, jak dobrać okulary by były wygodne jak najlepsze kapcie, a zarazem wyglądały rewelacyjnie.

Fakt, sami nie widzimy swoich okularów zbyt często, ale to nie oznacza, że nie widzą ich dziesiątki ludzi których na co dzień mijamy i spotykamy. To one wbrew pozorom stanowią naszą wizytówkę a jak wiemy „oczy są zwierciadłem duszy” więc chyba powinny mieć godną tej duszy oprawę.
Zadaniem stylisty, jest dopasowanie okularów klientowi, nie kierując się subiektywnymi preferencjami, a konkretnymi elementami, które wpływają na to co komuś pasuje, a co nie. Dlaczego w niektórych kolorach wyglądamy lepiej, a w niektórych gorzej? Bo każdy z nas ma przypisaną sobie paletę kolorów, towarzystwo których dodaje nam uroku. To samo tyczy się kształtu twarzy a nawet charakteru. Tak tak…charakter również uwzględniamy.

Zdanie bliskich nas osób jest niezwykle ważne przy takim wyborze, ale pamiętajmy, że w niektórych sprawach warto odnieść się do faktów.
Nasz Salon Optyczny to naprawdę skrzynia pełna skarbów, gdzie niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie. Czy trzeba płacić miliony, żeby dobrze wyglądać? Czy trzeba mieć 20 lat żeby odważyć się na ciekawe okulary? Czy trzeba być kobietą aby pójść do stylistki? Aż wreszcie czy trzeba ograniczać się do jednej pory okularów na każdą okazję? Odpowiedź na te pytania brzmi NIE. Zdecydowanie NIE.
Obecnie do nazwy naszego salonu dodaliśmy drugą nazwę KOCHAMY OKULARY, licząc na to, że po odwiedzeniu nas zdecydowanie większa ilość osób pokocha okulary i zacznie traktować je jako prawdziwą ozdobę, a nie zło konieczne. Póki co zachęcamy do rejestracji na BEZPŁATNE BADANIA WZROKU oraz umawiania się na INDYWIDUALNY DOBÓR OPRAW. Pozwólcie sobie na spokojnie i w kameralnym gronie wyszukać idealnie pasujące oprawy.
Katarzyna Dobija-Słowiaczek -Stylista opraw okularowych

Artykuł partnera

Centrum Okulistyki i Słuchu
Pszczyna ul. Dobrawy 34

Tel. 32 738 64 65
Pszczyna ul. Rymarska 2
Tel. 32 447 01 27
Oświęcim ul. Zaborska 1
Tel. 509 158 148
www.rozmus.co
fb/
kochamyokulary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *