Naturhouse Tychy – chudnij zdrowo pod okiem dietetyka

Odchudzanie w Naturhouse to kompleksowa, dwuetapowa kuracja. W jej skład wchodzą regularne wizyty u dietetyka w jednym z naszych punktów, indywidualnie dobrany plan żywieniowy oraz naturalna, roślinna suplementacja wspierająca skuteczne odchudzanie, dopasowana przez dietetyka na podstawie badań, wywiadu i szczegółowych pomiarów.

Najpierw określamy przyczynę nadwagi, a następnie walczymy z nią opierając się na naszym prawie trzydziestoletnim doświadczeniu i wiedzy. Istotnym elementem – po etapie redukcji – jest stabilizacja wagi, dzięki której nasi klienci utrzymujący nowe, zdrowe nawyki żywieniowe nie doświadczają efektu jo-jo.

Warto wiedzieć, że w Naturhouse nie ograniczamy się jedynie do tematu odchudzania, lecz stawiamy na naukę zdrowych nawyków żywieniowych. Dobieramy plany żywieniowe odpowiadające na indywidualne potrzeby organizmu, m.in dieta na przytycie, diety odchudzające u osób ćwiczących, diety oczyszczające organizm, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, diety na cukrzyce i wiele innych! Naszą misją jest reedukacja żywieniowa.

Zapraszamy również na BEZPŁATNĄ konsultację z dietetykiem, w ramach której dowiedzą się Państwo:
– jaka jest zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie;
– jaka jest odpowiednia waga dla każdego z Państwa poprzez dokładne wyliczenie wartości BMI;
– jak również otrzymają Państwo BEZPŁATNE porady dotyczące sposobu odżywiania.

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Tychy, ul. Grota Roweckiego 12
Tel. 533 337 732
Fb/NaturhouseTychy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *