Bielenda 2w1 fotonowy masażer ultradźwiękowy

Urządzenie 2 w 1 stosujące ultradźwięki i terapię fotonową. Jest przeznaczony do zabiegów na twarz i ciało. Emituje 3 rodzaje światła o różnym działaniu. Produkt nie wytwarza szkodliwego promieniowania UV. Urządzenie umożliwia nowoczesną metodę pielęgnacji skóry światłem, które dostaje się do organizmu i jest wchłaniany przez znajdujące się wewnątrz komórek fotoreceptory.

Zastosowanie ultradźwięków to innowacyjny system dostarczania substancji czynnych do znajdujących się głęboko warstw skóry. Masażer wykorzystuje zjawisko fizyczne, które zachodzi w warstwie rogowej skóry i w błonach komórkowych pod wpływem impulsów elektrycznych. Dzięki temu bez użycia igieł tworzy nowe drogi do wprowadzania preparatów aktywnych.

Jest to rewelacyjny system do redukcji zmarszczek i zwalczania cellulitu.

Multifunkcyjne urządzenie typu 2w1:

  • ULTRADŹWIĘKI
  • TERAPIA FOTONOWA

•Zastosowanie w zabiegach na twarz i ciało
• Emituje trzy rodzaje światła (niebieskie, czerwone i zielone) o wszechstronnym działaniu.
Badania kliniczne pokazują, że światło dostaje się do organizmu jako energia i jest wchłaniana przez fotoreceptory wewnątrz komórek, dzięki temu terapia światłem jest innowacyjną metodą pielęgnacji skóry.

ULTRADŹWIĘKI:

To najnowocześniejszy system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Urządzenie wykorzystuje fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Dzięki temu następuje otworzenie nowych dróg do wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł.

TERAPIA FOTONOWA – TERAPIA ŚWIATŁEM:

Fototerapia to nowoczesna i skuteczna metoda, którą stosuje się w celu przeciwdziałania efektom starzenia, leczenia chorób i zmian skórnych. Terapia światłem to zabieg całkowicie bezinwazyjny, przeprowadzany z użyciem światła LED o różnej długości fal.

ŚWIATŁO CZERWONE (R)

Zwiększa aktywność komórek, pobudza przemianę materii, poprawia elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie.

WSKAZANIA: spłycenie zmarszczek, utrata jędrności, niedotleniona skóra

RODZAJ SKÓRY: każdy rodzaj.

ŚWIATŁO ZIELONE (G)

Łączy w sobie efekty działania kolorów czerwonego i niebieskiego, dodatkowo wykazuje działanie relaksacyjne, harmonizujące, regenerujące, uspokajające, reguluje nadmierną aktywność gruczołów łojowych, zwiększa dotlenienie poprzez lepszą cyrkulację krwi.

WSKAZANIA: trądzik, niedoskonałości skóry, skóra z przebarwieniami (w tym posłonecznymi)

RODZAJ SKÓRY: tłusta, mieszana.

ŚWIATŁO NIEBIESKIE (B)

Wykazuje działanie uspokajające, łagodzące, wyciszające, może przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania układu limfatycznego.

WSKAZANIA: cera wrażliwa, z rozszerzonymi naczynkami, trądzik pospolity, trądzik różowaty, działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

RODZAJ SKÓRY: każdy rodzaj.

ZALETY STOSOWANIA ŚWIATŁOTERAPII LED:

  • zabiegi są sterylne, bezinwazyjne, nie powodują uszkodzenia tkanek,
  • zabiegi można stosować bez względu na porę roku,
  • po zabiegu brak okresu rekonwalescencji, osoba na której przeprowadzono zabieg
  • może od razu normalnie funkcjonować,
  • zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Do masażera ultradźwiękowego polecamy Bielenda ampułka z komórkami macierzystymi 3ml

Meso Med Program to aktywne koncentraty stworzone w oparciu o najnowsze osiągnięcia kosmetologii, inspirowane zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Innowacyjne technologie i zaawansowane składniki aktywne zapewniają specjalistyczną pielęgnację ukierunkowaną na różne rodzaje i potrzeby skóry, długotrwałą regenerację oraz wspomagają procesy odmłodzenia skóry.

Wskazania do zastosowania aktywnych koncentratów:

• fotostarzenie
• zmarszczki
• rewitalizacja i odżywienie skóry
• kosmetyczna mezoterapia mikroigłowa (roller, dermapen)
 • ultradźwięki
 • tradycyjne wprowadzenie manualne

UWAGA! Aktywne koncentraty NIE są przeznaczone do wstrzykiwania podskórnego (aplikacja wyłącznie zewnętrzna). Wyłącznie do użytku profesjonalnego!


Mikołów, ul. Krakowska 58
tel. 510 143 454
ipilor@poczta.onet.pl
www.4b-cosmetic.pl
facebook/IKA


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *