Manufaktura Wabi Baby

Manufaktura Wabi Baby to mały, lokalny sklep z cudownymi, starannie wyselekcjonowanymi, rzemieślniczymi produktami od również małych producentów, dla których praca to przede wszystkim pasja i zamiłowanie do tworzenia rzeczy pięknych, niebanalnych.

“Ułudny jest powab babi.. ułudny też i żabi.. dziwotwór ten zdumiewa, czasem ślepiem wabi.. innym zaś razem finalnie osłabi…”

Dlaczego Wabi Baby?
Od dawna interesuje mnie filozofia o japońskich korzeniach, zwana wabi sabi. Chcąc ją zrozumieć należy przetłumaczyć jej nazwę. Wabi oznacza pokorę i prostotę, życie w zgodzie z naturą, opisuje osobę, która zadowala się tym, co ma, i gotowa jest ograniczać swoje potrzeby. Z kolei zaś sabi oznacza piękno naturalnego upływu czasu, zachwyt nad niedoskonałościami (spłowiałe ściany stodoły, powyginane od wiatru drzewa…), akceptację procesu starzenia (zmarszczki na twarzy). Ta filozofia stała się impulsem do nazwania mojego sklepu Wabi Baby – miejsca stworzonego przede wszystkim z myślą o kobietach, które kochają to co proste, naturalne, tworzone pracą ręczną.

Sklep Wabi Baby ma na celu “zwabić” kobiety do pewnego stylu życia, zachęcić do doceniania małych rzeczy, ale wybornych jakościowo. Oczywiście panowie też są mile widziani, chociaż na ten moment ogromną część asortymentu stanowią produkty przeznaczone dla pań.

W sklepie znajdziecie Państwo prawdziwe perełki wysokiej jakości wśród masy nowości. To również tutaj dostaniecie Państwo towary niszowe, przedmioty niedostępne nigdzie indziej w Pszczynie.

W ofercie sklepu są:
– wyselekcjonowane, wysokiej jakości kosmetyki naturalne od najlepszych polskich manufaktur wyrabiane z certyfikowanych surowców (marki: Auna, ASOA, BeEco, Cudo, KOI, MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA, Natural Secrets, Naturalis, Naturologia, Purite, SI SI BEE MANUFAKTURA, Shy Deer, SENSUM MARE, SZMARAGDOWE ŻUKI, Zielnik, Vera Young Candles, YOPE i inne…)
– masażery / rollery do twarzy i płytki gua sha z kamieni naturalnych
– obłędnie pachnące naturalne świece sojowe i świece do masażu ciała
– akcesoria do masażu ciała (szczotki, myjki, rękawice, kieszonki konopne lub lniane)
– wiktuały (miody z Pasieki Sadowskich, lokalne pasty orzechowe Tree Nuts, orzechy)
– delikatna i subtelna biżuteria z kamieni naturalnych
– dodatki do wystroju domu (ceramika, obrazy, wazony, doniczki
– jednorazowe wzory, tworzone na specjalne zamówienie Wabi Baby)
– vouchery na prezenty w dowolnej kwocie;
– inne oryginalne upominki.

Ponadto każdy Klient już przy pierwszym zakupie otrzymuje Kartę Stałego Klienta, gdzie uzyskanie odpowiedniej ilości pieczątek zobowiązuje Wabi Baby do GRATISU w postaci naturalnego mydełka.

Manufaktura Wabi Baby
Pszczyna, ul. Rynek 11
Tel. 729 991 513
http://wabibaby.business.site/
fb/manufaktura.wabibaby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *