ShangriLa Ajurweda SPA

Shangri-La to nazwa mitycznej krainy żyjącej swoim rytmem z dala od hałasu świata.
Tu nie ma wojen, chorób, polityki, karier, a mieszkający ludzie są zdrowi, długowieczni i szczęśliwi. Zgłębiając wiedzę żyją w harmonii ze sobą i z naturą, szanując każde stworzenie.
Shangri-La to miejsce, które daje czas i przestrzeń na poznanie siebie…

Gabinet masażu Shanngri-La Ajurweda SPA to kameralne miejsce, z daleka od zgiełku miasta, przyjemnie ciepłe oleje, zapachy ziół i kadzideł i wszechobecne dobre wibracje. Bez kolejek, pośpiechu i zewnętrznych przeszkadzaczy….

Wykorzystuje 5000 letnią wiedze i doświadczenie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Ajurwedy, Huny – hawajskiej medycyny szczęścia oraz Medycyny Starosłowiańskiej. Wszystkie te systemy medyczne uczą związku między ciałem, umysłem i duszą, uczą jak żyć zdrowo i w poczuciu szczęścia.

Tworząc to miejsce chcę, żebyś świadomie odpoczęła, poczuła się odprężona i bezpieczna i w końcu, abyś odczuła jak bardzo jesteś ważna i wyjątkowa. 

Poprzez masaże wspólnie usuniemy Twoje napięcia i ból, damy ujście emocjom, które często są ich przyczynami. Rozpoczniemy procesy samouzdrawiania.

Dzięki odpowiednio dobranemu masażowi przy użyciu 100% naturalnych olejów i ziół dodatkowo uzyskamy piękną i jędrną skórę oraz odprężone i wymodelowane ciało.

A ja, mam na imię Hania, jestem pasjonatką życia w zgodzie z naturą. Od 3 lat blisko związana z Ajurwedą i Tradycyjną Medycyną Chińską. Oba systemy medyczne mimo swoich różnic, w centrum stawiają życie – pełne, w wolności i w zdrowiu. Uczą, że każdy człowiek jest inny, to co służy jednemu, niekoniecznie będzie dobre dla drugiego. I tę drogę poznania chciałabym przejść z Tobą

Zapraszam Cię, zrób to dla siebie

JESTEŚ TEGO WARTA

ShangriLa Ajurweda SPA
Tychy, ul. Główna 42
Tel. 729 844 221
https://shangrilaspa.pl/
fb/shangrilaajurwedaspa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *